4. AR-GE - SANAYİ - AKADEMİ (ASA) BULUŞMASI "KOCAELİ" ORGANİZASYONU DAVETİSayın Girişimcilerimiz,

TÜBİTAK Marmara Teknokent yürütücülüğünde, Kocaeli Sanayi Odası ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) işbirliğiyle, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD), Sanayi Gazetesi, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi destekleriyle tüm teknopark yönetici şirketleri ve teknoparklarda faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarının, üniversitelerde görevli akademisyenlerin, Kocaeli Bölgesi’ nde üretimlerini sürdüren sanayiciler ile bir araya geleceği Ar-Ge – Sanayi -  Akademi (ASA) Buluşmasının dördüncüsü 02-05 Kasım 2017 tarihlerinde Kocaeli  TÜYAP 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji (SANTEK 2017) Fuarı ile birlikte gerçekleşecektir.

Gerçekleştirilecek olan organizasyonda TÜYAP SANTEK 2017 Fuarı içerisinde ayrılan özel alanda Ar-Ge firmaları çalışmalarını sergileyebilecekler sanayiciler ve akademisyenler ile birlikte birebir görüşme olanaklarına sahip olabileceklerdir.  Bu  sebeple, organizasyona katılacak firmaların ürün ve görsel getirmeleri  zorunludur.

İlgili web sitesinden linkini inceleyebileceğiniz, içerisinde katılımcı teknopark yönetici şirketlerin ve Ar-Ge firmalarının bilgilerinin yer aldığı bir katalog hazırlanacaktır. Hazırlanacak olan katalog için gönderilen Firma  Bilgi Formu doldurularak tubitak.teknokent@gmail.com adresine gönderilmelidir.

Gerçekleştirilecek olan Organizasyona kesin olarak Katılacak olan Firma Yetkili/Temsilci Bilgilerini en geç 13.10.2017 tarihi saat 12:00 e  kadar  yukarıda sunulan formatta hazırlanarak, Firma Bilgi Formu ile birlikte atap@atap.com.tr adresine gönderilmesi hususunda yardımlarınızı rica ederiz. 

NOT:

Organizasyon ile ilgili;

Ø Ulaşım ve konaklama ücreti katılımcıya aittir.

Ø Konaklama ile ilgili olarak Darıca Elite Otel ile anlaşılmıştır.

ü Single Oda (sabah - akşam yemeği dahil) 110 TL - KDV dahil

ü Double Oda – Kişi Başı (sabah - akşam yemeği dahil) 85 TL - KDV dahil

Ø Program boyunca öğle yemeği organizasyon tarafından karşılanacaktır.

Ø Program boyunca Darıca Elite Otel’ den etkinlik alanına transfer organizasyon tarafından karşılanacaktır.

Ø 01 Kasım 2017 tarihinde akşam yapılacak olan “Tanışma  Yemeği” ve ” Etkinlik Programı “ ile ilgili detaylı bilgi daha sonra tarafınıza mail ile bildirilecektir.

ELİTE OTEL ADRESCami Mahallesi, Öğretmen Zatiye Çelemen Sokak No:16, 41700 Darıca/Kocaeli

TEL: 0262 745 60 60

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,