KOBİGEL Programı İçin Başvurularınızı Son Güne Bırakmayın!Değerli Girişimcilerimiz;

KOSGEB’in ilk proje çağrısına çıktığı KOBİGEL destek programı başvuruları halen devam etmektedir. Son başvuru tarihi 6 Mayıs 2016 olan proje çağrısı ile birlikte, Orta-Yüksek ve Yüksek Teknoloji KOBİ’lerinde Kapasite Geliştirme konulu projeler için destek üst limiti 800 Bin TL olarak belirlenmiştir.

İlan edilen Proje Teklif Çağrılarına Proje Başvuruları 1 Nisan – 6 Mayıs 2016 tarihleri arasında çevrimiçi olarak KOSGEB web sayfası üzerinden yapılmaktadır. KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında ilan edilen Proje Teklif Çağrılarına yönelik proje hazırlayan KOBİ’ler, Kurul tarafından yapılan değerlendirmede destekleme kararı verilmesi durumunda destek alma hakkını kazanacaktır.

Program kapsamında Eskişehir’deki KOBİ’lerden hangi NACE koduna sahip firmaların Orta-Yüksek ve İleri teknoloji sektöründe başvuru yapabilecekleri ekteki bilgi notunda gösterilmiştir.

Konuya ilişkin ayrıntılar ile tüm başvuru prosedürlerine ilişkin detaylı bilgiler aşağıdaki web adresinde yer almaktadır.

http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/3288/kobigel-kobi-gelisim-destek-programi

Konuya ilişkin detaylı bilgi almak ve danışmak isteyen üyelerimiz KOSGEB Eskişehir İl Müdürlüğünün 236 06 63 nolu telefonundan bilgi alabilirler.

Bilgilerinize rica ederiz.

ATAP A.Ş.