Airport Startup Day BilgilendirmeDeğerli Girişimcilerimiz,

TAV Teknoloji'nin "Airport Startup Day Bilgilendirme" maili aşağıdaki gibidir, bilgilerinize sunarız.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

TAV’dan yaratıcı girişimlere destek

TAV Havalimanları ve ortağı Groupe ADP, ulaştırma  ve havacılık alanında çalışan girişimlere Paris ve İzmir’de tanıtım ve  yatırımcılarla buluşma olanağı sağlıyor. Seçilen girişimler 15 Ekim’de Charles  de Gaulle, 17 Ekim’de de Adnan Menderes havalimanında olacak. TAV iki girişimi  Paris’e götürecek, Fransa’dan iki girişim de İzmir’e gelecek. Başvurular 15  Eylül’de sonlanıyor.

Dünyanın en geniş havalimanı işletmeciliği platformunu oluşturan TAV Havalimanları ve Groupe ADP tarafından düzenlenen “Airport Startup Day”, Türkiye ve Fransa’dan ulaştırma ve havacılık alanında çalışan girişimleri bir araya getirecek.

Uluslararası jüri tarafından seçilen girişimler, Paris Charles de Gaulle ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında projelerini yolcular, yatırımcılar ve sektörün önde gelen isimleriyle paylaşma olanağı bulacak.

Projenin Türkiye ayağını yürüten TAV Teknoloji Genel  Müdürü Kerem ÖztürkYılda 100 milyondan fazla yolcuya hizmet veren bir  şirket olarak, yolcu memnuniyeti tüm operasyonlarımızın odağında yer alıyor.  Yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek buna uygun  inovatif çözümler yaratıyoruz. Ortağımız Groupe ADP tarafından düzenlenen  Airport Startup Day etkinliğini bu yıl ülkemizin en büyük ticaret ve  girişimcilik merkezlerinden biri olan İzmir’e taşıyoruz. Bu etkinlik geleceğin  seyahat deneyimini oluşturacak girişimlere, uluslararası alanda eşsiz bir  görünürlük ve yeni işbirlikleri kurma olanağı sunuyor. Bu yıl ilk kez  düzenleyeceğimiz etkinliği önümüzdeki yıllarda işlettiğimiz diğer  havalimanlarına da taşımayı umuyoruz. Sosyal fayda yaratma misyonumuzun gereği  olarak, Türkiye’deki girişimlere bu desteği vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Airport Startup Day etkinliğine Türkiye’den 15 girişim seçilecek. Bu girişimlerden ikisi, tüm masrafları TAV tarafından üstlenilmek üzere Paris’teki etkinliğe de katılacak. Etkinlikte yer alan girişimler arasında jüri değerlendirmelerine göre en yaratıcı bulunanlar ayrıca ödüllendirilecek.

Katılmak isteyen girişimciler 15 Eylül’e kadar www.airportstartupday.com adresinde yer alan online form üzerinden başvurabilir. Jüri tarafından seçilen girişimler eylül ayı sonunda açıklanacak.

İyi çalışmalar / Best regards,

Pinar  Aydin

PMO / Project Manager

 

TAV TECHNOLOGIES

Vadi İstanbul Bulvar, Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi

No:109L 2C Blok Kat 3, 34485, Sarıyer/Istanbul

Phone : +90 212 463 30 00 ext. 4177

Mobile : +90 531 260 11 33