Ar-Ge - Sanayi - Akademi (ASA) Buluşması "Adana" OrganizasyonuSayın Girişimcilerimiz;

AR-GE - SANAYİ - AKADEMİ  (ASA) BULUŞMASI “ADANA” ORGANİZASYONU BİLGİ NOTU

TÜBİTAK Marmara Teknokent yürütücülüğünde, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı destekleriyle Adana Valiliği, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Çukurova Kalkınma Ajansı, Çukurova Üniversitesi, Çukurova Teknokent işbirliğiyle, tüm teknopark yönetici şirketleri ve teknoparklarda faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarının, üniversitelerde görevli akademisyenlerin, Adana Bölgesi’ nde üretimlerini sürdüren sanayiciler ile bir araya geleceği Ar-Ge - Sanayi - Akademi  (ASA) Buluşmasının üçüncüsü 07-08 Eylül 2017 tarihlerinde Adana’da gerçekleşecektir.

Gerçekleştirilecek olan organizasyonda, Ar-Ge firmaları çalışmalarını sergileyebilecekler ve ayrıca sanayiciler ile konusunda uzman akademisyenler ile birlikte birebir görüşme olanağına sahip olabileceklerdir.

Ar-Ge - Sanayi - Akademi (ASA) Buluşmasının etkin ve verimli olabilmesi için; TÜBİTAK Marmara Teknokent, Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde, Adana bölgesinde yer alan sanayicilerin ihtiyaç duyduğu Ar-Ge ihtiyaçları tespit edilmiştir. Etkinliğe katılacak olan firmaların bu ihtiyaçlara göre belirlenmesi etkinliğin amaçlarına ulaşması açısından önem arz etmektedir. Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından yapılan ihtiyaç analizi ekte (Ek-1) sunulmuştur.

Organizasyona; teknopark yönetici şirketleri, teknoparklarda faaliyet gösteren Ar-Ge firmaları, ilgili kamu kuruluşları yöneticileri, sanayiciler ve akademisyenler davetlidir.

Referans olması açısından I. Ar-Ge - Sanayi - Akademi Buluşması “Gaziantep” ve II. Ar-Ge - Sanayi - Akademi Buluşması “Kayseri ” organizasyonları ile ilgili tüm bilgi ve görsellere www.argesanayibulusmasi.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili web sitesinden linkini inceleyebileceğiniz, içerisinde katılımcı teknopark yönetici şirketlerin ve Ar-Ge firmalarının bilgilerinin yer aldığı bir katalog hazırlanacaktır. Hazırlanacak olan katalog için ekte gönderilen Firma  Bilgi Formu’ nun (Ek-2) doldurulması gerekmektedir.

Gerçekleştirilecek olan Organizasyona kesin  olarak Katılacak olan Firma  Yetkili/Temsilci Bilgilerini en geç 21  Ağustos 2017 tarihi saat 12:00 a kadar ekte sunulan formatta (Ek-3) hazırlanarak, Firma Bilgi Formu ile birlikte bduygu@marmarateknokent.com.tr  adresine gönderilmesi hususunda yardımlarınızı rica ederiz.

 

NOT: 

Organizasyon ile ilgili;

Ulaşım ücretleri katılımcıya aittir.

Program boyunca yemek, konaklama ve yerel ulaşım (transferler) ücreti organizasyon tarafından karşılanacaktır.

Her firmadan 1 temsilci katılım sağlayacaktır.

Organizasyona ekstradan dahil olacak katılımcıların masrafları kendilerine aittir.

Etkinlik programı ekte sunulmuştur. (Ek-4)

Havaalanından otele transfer yapılabilmesi için uçuş bilgilerinizi 05.09.2017  tarihi saat 10:00 ‘ a kadar  ginur@marmarateknokent.com.tr  mail adresine ek’ te bulunan Adana Uçuş Bilgileri (EK-5) tablosuna ekleyerek göndermenizi önemle rica ederiz.

 

Not:  Uçak  haricinde gelecek olan  katılımcılar için Otel adres bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 

OTEL  SEYHAN ADRESReşatbey Mh., Turhan Cemal Beriker Bulv. 20/A, 01120 Seyhan/Adana

OTEL ADRES LİNKİ: https://goo.gl/maps/UsTtrmiptwp

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,