BEBKA_Yurtdışı (Kanada) Sektörel Danışmanlık ProgramıDeğerli Girişimcilerimiz,

Bu yıl Ağustos ayında sizlerle paylaşılarak ön başvuruların oluşturulduğu; Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA); TR41 Bölgesinde yer alan "Animasyon, Oyun, Yazılım ve Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri" sektörlerinde faaliyette bulunan firmalara yönelik olarak düzenlediği Kanada Sektörel Danışmanlık Programı için kayıtlar açılmış bulunmaktadır. 

Son başvuru tarihi 09.10.2020 olan program kapsamında; 60 firmaya Kuzey Amerika’dan uzmanlar tarafından 10 saat online eğitim ve 6 firmaya danışmanlık hizmeti verilecektir. 

Eğitimlerin ücretsiz olduğunu hatırlatır, danışmanlık alacak firmaların ise; hizmet alımı başlamadan önce, toplam danışmanlık hizmet bedelinin %10unu katılım bedeli olarak ödemelerinin gerektiği olduğu bildiririz. Şu an için danışmanlık hizmet bedeli belli değildir.

Kayıt ve bilgi için aşağıda bilgilerinize sunulan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

BEBKA Duyuru Linki: https://www.bebka.org.tr/duyuru/yurtdisi-kanada-sektorel-danismanlik-programi-icin-son-basvuru-9-ekim-593

Invest in Eskişehir Website: https://www.investineskisehir.gov.tr/

Program Linki: https://www.investineskisehir.gov.tr/yurtdisi-kanada-sektorel-danismanlik-programi-icin-son-basvuru-9-ekim/

Programa kayıt linki: https://forms.gle/xTcStkcdBcPe2HoA6


Kayıt yapan firmaların tarafımıza bilgi vermesini rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

ATAP A.Ş.


İletişim için: 

İpek Aslı TİRYAKİ

Uluslararası İlişkiler  Uzmanı

------------------------------------------

Tel: +90 222 236 21 18

GSM: +90 532 762 79 65

Web: www.atap.com.tr