Biltek Portal Dönemlik RaporDeğerli Girişimcilerimiz,

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca tamamlanması her yıl zorunlu tutulmuş olan "Dönemlik Raporu"nun Biltek üzerinden onaylanması için son tarih 18 Mayıs 2021 Salı, Saat 18:00 olarak belirlenmiştir. 

01.01.2020- 31.12.2020 tarih aralığına ait Dönemlik Raporun Biltek Portal üzerinden tamamlanması gerekmektedir. 

Konuya ilişkin olarak; geçtiğimiz yıl da uygulandığı üzere, tüm firmalarımız ATAP A.Ş. tarafından telefon ile aranarak, yetkili kişi ile bilgilerin üzerinden geçilecek ve tüm sorular yanıtlanacaktır. 

28 Nisan 2021 Çarşamba tarihinden itibaren 30 Nisan 2021 Cuma tarihine kadar tüm firmalar alfabetik sıra ile aranacaktır. Bu sebeple, çarşamba gününe kadar portalı incelemeniz ve sorularınızı hazırlamanız gerekmektedir. 

Portala https://teknopark.sanayi.gov.tr/Home/Index adresindeki, sağ üst köşede bulunan online işlemlerden yetkili e-devlet şifresi ile ulaşıldığını önemle hatırlatır, konunun önem taşıdığını ve raporların uygun şartlarda doldurulmamasının; firmaların personel bildirim formlarının onaylanmamasından, teknoparktan ihraç edilmesine kadar firmalara cezai uygulamalarının kanun kapsamında olduğunun altını çizeriz. 


Saygılarımızla,


ATAP A.Ş.