Consumer Electronics Show (CES 2020) Fuarı Hk.Sayın Girişimcimiz,

07-10 Ocak 2020 tarihlerinde Las Vegas, Nevada’da dünyanın en büyük teknoloji ve inovasyon fuarı olan Consumer Electronics Show’a (CES 2020), Türk iş adamlarından oluşan bir delegasyon gerçekleşecektir. Seyahat tarihi 06-11 Ocak (5 gece – 6 Gün) olacaktır.

Dünya çapında 4.500 firmanın, en yeni ürünlerini 185.000 ziyaretçiye tanıtacağı bu fuarda, elektronik ve teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri takip edebilir, uzmanlardan bilgi alıp, yeni iş birlikleri için firma yetkilileriyle yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. 

Ayrıca fuarın yaratıcı start-up firmalarına açık Eureka Park özel bölümünde, start-up girişimcileriyle yatırımcılar bir araya gelerek, iş geliştirme fırsatlarını değerlendirmektedirler.

Resmi heyet katılımcılarına aşağıdaki ayrıcalıklar sunulmaktadır:

 •         Giriş ücreti $150 olan fuara ücretsiz giriş davetiyesi

•         Uluslararası İş Merkezi ve VIP salonlarına sınırsız erişim (ücretsiz olarak sunulan ofis hizmetleri, internet, toplantı odaları ve ikramlar dahil)

•         B2B ve B2G eşleştirme toplantıları

•         Talep edilen teknolojilerin ABD Ticaret Bakanlığı ofislerince araştırılarak, CES 2020 katılımcıları ile heyet katılımcılarının eşleştirilmesi

•         Diğer ülkelerden gelecek resmi heyet üyeleriyle görüşme organize edilmesi

•         Heyete özel, Consumer Electronics Association yapacağı ABD’deki sektör gelişmeleri sunumu

•         ABD’de iş yapma ve şirket kurma konusunda sunum, bilgilendirme ve destek hizmetleri

•         Uluslararası Resmi Heyet Resepsiyonu'na davet

•         İlgilenenler için CES 2020'deki özel etkinlik, show, konferans ve oturumlara ücretsiz ya da indirimli katılım (İngilizce dilindedir)

•         ABD vizesi ihtiyacınız varsa, fuar organizatörlerinden sağlanacak resmi vize davetiye yazısı

•         Yeterli talep gelmesi halinde, Las Vegas’ta yerleşik kuruluşlara düzenlenecek teknik ziyaretler

CES 2020 fuarında sunulacak başlıca ürün kategorileri ve çözümler aşağıdaki gibidir:

5G/IOT (Nesnelerin interneti), Akıllı Şehirler/Sürdürülebilirlik, Sanal/Artırılmış Gerçeklik, Oyun Sektörü, İçerik tasarım/dağıtım ve Online Eğlence Sektörü, Dijital Pazarlama ve Reklam/Müzik, Blockchain Teknolojisi/Cryptocurrency, Sağlık Teknolojileri/ Dijital Sağlık, Giyilebilir Teknolojiler/Fitness-Spor Teknolojisi, Giyilebilir Cihaz ve Hizmetler, 3D Baskı/Katmanlı Üretim, Aksesuarlar, Audio, İletişim Alt Yapısı Bilgisayar Donanım/Yazılım/Hizmetler, Dijital Görüntüleme/Fotoğraf, Elektronik Oyunlar, E-spor, İnternet Hizmetleri, Online Medya, Robotlar, Otonom Araçlar, Sensörler, Start-up şirketler, Yatırımcılar, Araç Teknolojisi, Video, Kitlesel Fonlama/Kaynak Sağlama, Siber Güvenlik Nanoteknoloji, Dronlar, Yapay Zeka

Katılım  Ücreti: Organizasyon boyunca Las Vegas şehir merkezinde bir otelde (Excalibur Otel) 5 gece kalınacaktır. Tek kişilik odada kişi başı ücret 3600 Amerikan Doları, iki kişilik odada kişi başı ücreti 2900 Amerikan Dolarıdır. Ücretlere THY ile uçuş, tüm transferler, konaklama, sabah kahvaltıları, B2B ve B2G Eşleştirme Organizasyonu, International Trade Center (ITC) ve VIP Salonlarına sınırsız erişim, vize mektubu, heyete özel tanıtım turu, CES yetkililerinin ABD sektör gelişmeleri sunumu, Uluslararası katılımcılar için düzenlenecek olan “International Reception”a katılım, seyahat sigortası, gala yemeği, fuar giriş kartı ve rehberlik hizmeti dahildir.

CES 2020 İş Heyeti Programı’na dâhil olmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki “Katılım Formu”nu doldurmaları ve en geç 29 Kasım 2019 tarihine kadar ATAP A.Ş. Uluslararası İlişkiler Uzmanı İpek Aslı Tiryaki'ye göndermeleri gerekmektedir. (E-Posta: asli@atap.com.tr, Faks: 0222 236 21 19)

Saygılarımızla,
KATILIM      FORMU
İsim-Soyisim                         : 
Firma      Adı                              : 
Göreviniz                              : 
Telefon      ve Faks   : 
GSM                                       : 
Email                                      :