Deneyap Eğitmen AlımıDeğerli Girişimcilerimiz,

 Milli Teknoloji Hamlesinde rol alacak  gençleringelişimlerini sağlamak üzere, ihtiyaç duyacakları fiziki imkanları, donanımları, eğitimleri ve atmosferi ülke genelinde yaygın bir şekilde sağlamak amacıyla Bakanlığımız, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tübitak ve T3 Vakfı arasında 07/11/2018 tarihinde “81 ilde kurulacak 100 Deneyap Atölyesine ilişkin İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır. Bu kapsamda çalışmalar yürütülmekte olup, Deneyap Türkiye Atölyeleri için 12 ilde  Yazılım Teknolojileri ve İleri Robotik alanlarında 18 ilde ise Yazılım Teknolojileri alanında eğitmenlere ihtiyaç duyulmaktadır. 


Aşağıda ilgili metin bilgilerinize sunulmaktadır.


Saygılarımızla,


ATAP A.Ş.

Deneyap Teknoloji Atölyeleri YAZILIMTEKNOLOJİLERİ ve İLERİ ROBOTİK Eğitmenlerini Arıyor!


YAZILIM TEKNOLOJİLERİ İçin Başvuru AlınacakAtölyeler

Adana, Adıyaman,Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Antalya, Alanya, Çanakkale, Çorum, Edirne,Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş,Kastamonu, Konya, Manisa, Malatya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa,Trabzon, Tokat, Yozgat, Yüksekova

İLERİ ROBOTİK İçinBaşvuru Alınacak Atölyeler

Adana, Ankara, Antalya, Alanya, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Hakkari, Yükseova,  İzmir, Konya, Manisa,Muğla ve Trabzon 

 

Milli Teknoloji Hamlesi yolunda yarının teknolojisini üretecek gençleri yetiştirmehedefimizde bizimle birlikte olmak isteyen tüm eğitmenlerimizin başvurularınıbekliyoruz.


Son Başvuru Tarihi: 3 Mart 2021


Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://bit.ly/basvurudeneyap
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kayıt adımlarını uygulamalı olarak gösteren "Deneyap TürkiyeEğitmenliğine Nasıl Başvuru Yapılır? " videosunu izlemek için tıklayınız.