ESTÜ Mühendislik Fakültesi, 2. Öğrenci Konferansı (10 Haziran 2021) DavetiDeğerli Girişimcilerimiz,

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencilerinin projelerinin sergileneceği "14. Proje Fuarı ve Yarışması" etkinliğine ilişkin metin aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.


Saygılarımızla,


ATAP  A.Ş.


---------------------------------------------------------------

Sayın Sektör Temsilcileri

Eskişehir Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencilerimizin projelerini sergilemek ve sektörle buluşturmak üzere 08 Haziran 2021, Salı günü düzenlenecek olan "14. Proje Fuarı ve Yarışması" etkinliğinde her bir Mühendislik bölümü için, Kurum dışı bağımsız jüriler tarafından değerlendirilen ve en yüksek puanı alan ilk 3 proje, "2. Öğrenci Konferansı" etkinliğinde 10 Haziran 2021, Perşembe günü saat 10.30'dan itibaren açıklanacak ve derece alan projelerde (Toplam 24 Proje) görev alan öğrencilere ve danışmanlarına ödül sertifikaları takdim edilecektir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB), Eskişehir Sanayi Odası (ESO), Seramik Araştırma Merkezi (SAM) ve ARİNKOM TTO işbirliğiyle düzenlenecek 2.  Öğrenci Konferansı online olarak (Zoom + Youtube platformlarında) gerçekleştirilecek ve 09-12 Haziran tarihlerinde düzenlenecek TÜYAP Endüstri Fuarı (https://www.eskisehirendustrifuari.com/ ) programında yer alacaktır. Etkinliğin Üniversite-sanayi işbirliğine katkı sağlaması ve derece alacak projelerin sektörle buluşturulması hedeflenmektedir.

175 proje ve  330 öğrencinin katılımıyla gerçekleşecek etkinliğimiz ile ilgili detaylı bilgiye https://mfprojefuari.eskisehir.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Projelerle ilgili dosyalar (Özet, Afiş, Sunum dosyası ve Sunum videosu) 30 Mayıs 2021 tarihinden itibaren web sayfasından yayınlanacak ve incelenmek üzere etkinlik tarihine kadar yayında kalacaktır.

Etkinlik programı ve davetiyeleri aşağıda sunulmuştur. Katılımlarınızı bekliyoruz.

Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu

Mühendislik Fakültesi Dekan V.

Çevrimiçi  (Zoom+Youtube) Etkinlik  Programı (10 Haziran 2021 Salı)

10:30 Açılış ve Sertifika töreni

11:30 8 Mühendislik bölümünden dereceye giren toplam 24 projenin sunumu

  • Bilgisayar Mühendisliği
  • Çevre Mühendisliği
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  • Endüstri Mühendisliği
  • İnşaat Mühendisliği
  • Kimya Mühendisliği
  • Makine Mühendisliği
  • Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

16:00 Kapanış