GELECEĞİN FABRİKALARI ZİRVESİDeğerli Girişimcilerimiz,

25-26 Eylül 2019 da İkincisini gerçekleşecek olan Geleceğin Fabrikaları Zirvesi içeriği aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

İlki 25-26 Eylül 2018’de düzenlenen zirve, sektör profesyonellerinin bilgi paylaşımının sağlandığı ve sanayide dijital dönüşümün tartışıldığı bir etkinlik olarak konumlanmıştır.


 Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 800’e yakın katılımcının ve 20 firmanın stant olarak katılım sağladığı ilk forum, deneyimlerini paylaşmak ve kuruluşlarında değişimi uygulamak isteyen üreticiler ile kamu ve özel sektör kuruluşlarını bir araya getirmiştir.

 Endüstri 4.0, IIoT, akıllı fabrikalar ve imalat sanayinin geleceğine yönelik en yeni ürün, hizmet ve teknolojilerini tanıtmaktadır.

Ekteki Dosyada geçen yıl sunum gerçekleştiren firma ve sunum konuları mevcuttur incelemenizi rica ederim.

Tüm Teknokent ve firmalarının da davet edildiği etkinliğe ziyaretçi olarak katılım sağlamak isteyen firmalar kayıt olmak için https://www.futurefactoriesturkeysummit.com/kayit-2/ linkten ulaşabilirler.

Stant ve sponsorlu katılımı ile ilgili iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabileceğiniz gibi ATAP A.Ş. den de bilgi edinebilirsiniz.

Taner Karadeniz

0546 946 55 57

taner@kontrolmedya.com

Saygılarımızla.