InnoTrans Ulaşım Teknolojileri Fuarı'na ESO iş heyeti organizasyonuDeğerli Girişimcilerimiz;

Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilecek olan “InnoTrans Ulaşım  Teknolojileri Fuarı”na 18-21 Eylül 2018 tarihleri arasında ESO tarafından bir iş heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

İki yılda bir gerçekleştirilen ve demiryolları sektöründe Dünya’nın en büyük fuarı olan InnoTrans Fuarı’na geçtiğimiz yıl 60 ülkeden 2.955 firma stant ile, 145.000 kişi de ziyaretçi olarak katılım sağlamıştır. Uluslararası düzeyde yolcu ve yük taşımacılığı teknolojilerindeki aktörleri bir araya getiren Fuarda pek çok yeni teknoloji demiryolu araçlarının sergisi de yapılmaktadır. Aynı zamanda metal işleme ve kaynak teknolojileri başta olmak üzere birçok uygulama gösterime sunulmaktadır.

Bu yıl 14. kez düzenlenecek olan InnoTrans’ta ağırlık olarak ele alınacak olan konular şunlardır: Demiryolu taşıtları, modülleri ve komponentler (traksiyon, enerji ve elektrik mühendisliği vb.), bakım-onarım, iç donanımlar, seyahat hizmetleri, demiryolu altyapısı, hat teknolojisi, toplu taşıma, lokal ve bölgesel otobüsler, sabit tesisler, güvenlik, yolcu bilgilendirme sistemleri, trafik yönetimi, sinyalizasyon, data işlem, yük trafiği lojistiği, tünel inşa, inşa makineleri, parçaları ve aksesuarları, iletişim, havalandırma sistemleri, enerji tedarik sistemleri ve aydınlatma.

Katılım Ücreti: Organizasyon boyunca Berlin şehir merkezinde 4 yıldızlı bir otelde 3 gece 4 gün konaklanacaktır. Tek kişilik odada kişi başı ücreti 1.545 Avro, iki kişilik odada kişi başı ücreti 1.170 Avro’dur. Fiyatlara ulaşım, konaklama, sabah kahvaltıları, tüm transferler, seyahat sağlık sigortası, fuar giriş kartları, rehberlik ve yurtdışı çıkış vergileri dâhildir. (Not: Fuar giriş kartı talep etmeyen firmalar için yukarıdaki fiyatlardan 70 Avro düşülecektir.)

ESO tarafından gerçekleştirilecek organizasyona yeterli katılım olması durumunda firma başına konaklama, ulaşım, rehberlik ve organizasyonla ilgili diğer giderlerin %50’sinin, üst limiti 3.000 TL olmak üzere KOSGEB tarafından desteklenmesi planlanmaktadır. Organizasyona katılım sağlayan KOBİ’lerimiz ön başvuru yapmak kaydıyla söz konusu destekten faydalanabileceklerdir.

InnoTrans 2018 Ulaşım Teknolojileri Fuarı İş Heyeti Programı’na katılmak isteyenler aşağıdaki veya ekteki “Katılım  Formu”nu doldurmaları ve en geç 8  Haziran 2018 tarihine kadar ESO'ya faks ya da e-posta ile göndermeleri gerekmektedir. (Faks: 0222 236 00 41, e-posta: yaman@eso.org.tr)

Saygılarımızla,

ATAP A.Ş.KATILIM FORMU

Katılacak Kişilerin Adı  Soyadı: 

Firma Adı:

Göreviniz:

Telefon ve Faks:

GSM:

E-mail: