İnternet Girişimciliği Yarışması E-Founder'Boğaziçi Üniversitesi’nin iki köklü kulübü BÜYAK  ve COMPEC  işbirliği ile düzenlenecek olan Boğaziçi Üniversitesi Dijital Girişimcilik etkinliği E-Founder başvuruları devam ediyor!MVP ve Pre-MVP aşamasındaki dijital girişimlerin ödüller kazanabileceği bir yarışma ve bu yarışmanın finaliyle birlikte güncel ve ilgi çekici başlıklara sahip paneller, inspiring talklar ve workshoplar içeren zirveden oluşuyor.

İTÜÇekirdek ve BUBA  partnerliğindedüzenlenecek ve yarışmacıların girişimlerini fazlasıyla geliştirebileceği,girişimcilik ekosistemine hızlı bir giriş yapmasını sağlayan E-Founder’in büyüködülü Türkiye’nin en iyi kuluçka merkezi olan  İTÜ Çekirdek önkuluçka Programına direk giriş hakkı.Bununyanında finalistlere partner kurumlarımız tarafından çeşitli ödüller sağlanır.

E-Founder 17’ yarışma jürisi : Nevzat Aydın ,Hasan Aslanoba,Deniz Tunçalp, Gülsüm Çıracı, Timuçin Bilgör ve Ebru Dorman.

Sen de girişimini bir adım ileriye taşımak, girişimcilikekosisteminin en iyilerine girişimini sunmak ve ödülleri kazanmak istiyorsanhemen başvur!

Yarışmaya başvurmak için: bit.ly/efounder18 

E-Founder hakkında daha fazla bilgi için: efounder.org