Kuluçkadan Avrupa'ya Erken Aşama Hızlandırma Programı Hk.Değerli Girişimcilerimiz

Kuluçkadan Avrupa’ya Erken Aşama Hızlandırma Programı, Yıldız Teknopark, KOSGEB ve Avrupa İşletmeler Ağı iş birliğiyle başlıyor!

Program süresince katılımcılara alanlarında uzman akademisyenler tarafından satış ve ihracat odaklı 6 haftalık;

  • Uygulamalı eğitim,
  • Birebir mentorluk hizmetleri,
  • Potansiyel müşteriler ve yatırımcılarla görüşme,
  • İngiltere pazarına açılarak yabancı yatırımcı ve potansiyel müşterilerle görüşme

olanakları sunulacaktır. Programa son 2 yıl içerisinde kurulmuş erken aşama teknoloji firmaları başvuru yapabilir.

Programa başvurular www.yildizteknopark.com.tr/kuluckadanavrupaya adresinden online olarak 9 Eylül 2018 tarihine kadar yapılabilecektir.

Program Yıldız Teknopark, KOSGEB ve Avrupa işletmeler Ağı İstanbul finansmanı ile gerçekleşeceğinden katılmaya hak kazanan girişimcilerden herhangi bir ücret  talep edilmeyecektir. 

Programın Avrupa ayağı Kosgeb uluslararası hızlandırma programı kapsamında desteklenecektir. Kosgeb’in destek şartları arasında; ‘Katılımcının Avrupa’ya açılım kısmına dahil olabilmesi için KPDS/ÜDS/YÖKDİL/YDS sınavlar İngilizce bölümünden en 60 puan almış olması veya bunlara denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan sınavlardan eşdeğer puan almış olması gerekir. Katılımcı, yurtiçi veya yurtdışında İngilizce öğretim yapan en az dört yıllık yükseköğretim kurumlarından mezun olması durumunda ise bu şart aranmaz.’ yer almaktadır. Ayrıca Kuluçkadan Avrupa’ya erken aşama hızlandırma programı uluslararası bir programdır ve katılımcıların İngiltere’de yatırımcılara sunum yapıp, potansiyel müşterilerle iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilmesi gerekmektedir.

Program ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

İyi çalışmalar dileriz.


ATAP A.Ş.