ÖNEMLİ DUYURU-Savunma Sanayii Teknoloji Taksonomisi (SSTT) Çalışmaları BilgilendirmesiDeğerli Girişimcilerimiz;

Sanayi Bakanlığından tarafımıza ulaştırılan mail aşağıdaki gibidir. 

Geri dönüş için son gün 31/05/2019 cuma günü olup mail CC kısmına kusi@sanayi.gov.tr  ve atap@atap.com.tr adresini eklemenizi rica ederiz. 

SSTT-II Çalışmaları Katılımcı Listesi.xlsx

SSTT ve Kaynaklar.rar

--------------------------------

Değerli Katılımcılar;

Savunma Sanayii Teknoloji Taksonomisi (SSTT) İkinci Sürüm Çalışmalarına kıymetli zamanınızı ayırarak katılımınız, toplantıda sağladığınız katkılarınız ve verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyoruz.

Gösterdiğiniz bu yüksek katılım ve ilginin çalışmanın müteakip safhalarında üniversite/kurum/firmanızdaki ilgili akademisyen ve alan uzmanların katılımıyla daha da artacağına eminiz. Sektörümüz için temel referans dokümanlardan biri olan SSTT’nin geniş ve çeşitli bakış açılarına sahip uzman bir ekip tarafından güncellenmesi, içeriğini zenginleştirecek ve kullanım etkinliğini artıracaktır.

Toplantıda arz ettiğimiz üzere, sizlerden müteakip çalışmalara katılarak SSTT’nin güncellenmesine katkı sağlayacak kişi bilgilerinin ilişikte bulunan “SSTT-II Çalışmaları Katılımcı Listesi” dosyasında ilgili alana yazarak 31 Mayıs 2019 tarihine kadar bizlere e-posta ile (karda@ssb.gov.tr; gcyildirim@ssb.gov.tr; tdemir@ssb.gov.tr) bildirmenizi rica ediyoruz.

Müteakip çalışma programı netleştiğinde sizlere bildirilecektir.

Ayrıca bu mesajın ekinde, çalışmalarda kullanabileceğiniz;

- Kaynaklar (diğer taksonomiler vb.)

- SSTT-II Çalışmaları Sunumu

- SSTT Mayıs 2017 kitabı (pdf versiyonu)

- SSTT Mayıs 2017 kitabı (excel versiyonu)

Dokümanlarını bulabilirsiniz.

Saygılarımla.