ÖNEMLİ-SOFTTECH Firmasının Bölgemize yapacağı ziyaret hk.Değerli Girişimcilerimiz;

Bölgemizde yazılım alanında faaliyet gösteren girişimcilerimiz ile Eskişehir’de bir “Uzmanlık Merkezi” kurma hedefi olan Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret A.Ş. firmasını bir araya geleceği bir etkinlik düzenlenecektir.  

Söz konusu etkinlik 15 Mart 2019 Cuma günü ESOGÜ Teknopark binası Toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.  

Katılmak isteyen girişimcilerimizin katılımcı bilgilerini 14/03/2019 Perşembe gününe kadar atap@atap.com.tr adresine mail göndermelerini rica eder, 

iyi çalışmalar dileriz.

Tarih: 15/03/2019

Saat: 10:00-12:00

Yer : ESOGÜ Teknopark binası toplantı salonu

Konuşmacılar:

Ömer Gökçeli – Ar-Ge ve İş Ortaklıkları Yönetimi Müdürü – Konuşma Konusu: Softtech Tanıtımı ve Ar-Ge Stratejisi

Önder Hasan Badem – Satış ve Profesyonel Hizmetler Direktörü – Konuşma Konusu - Softtech’le İşbirliği Olanakları

Seçkin Yeniel - Satış ve Profesyonel Hizmetler Ekip Yöneticisi – Konuşma Konusu - Softtech’le İşbirliği Olanakları

Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgi: 

 Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret A.Ş. 2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara, San Francisco, Shanghai’da bulunan ofisleri dahil olmak üzere toplam 8 farklı lokasyonda, 1000’i aşkın kişiden oluşan profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük yazılım şirketleri arasında yer almaktadır.  Dünyadaki teknoloji merkezlerini de yakından takip ederek, bankacılık ve finans sektöründeki tecrübelerini gücü ve deneyimli insan kaynağı ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortakları, müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir.

Softtech bünyesinde birer ürün olarak doğarak 2 ayrı şirket haline dönüşen Livewell ve Gullseye firmaları yer almaktadır. Softtech Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” kapsamında gerçekleşen Bilişim500 Ödül Töreni’nde “Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri” kategorisi altında “Türkiye Merkezli Üretici Yazılım Birincisi” ödülünün sahibi olmuştur.

Firmanın ziyaret amacı gerek yerel gerekse küresel alanda takip ettiği iş fırsatlarında olası iş birliklerini değerlendirmek ve teknik yetkinlikler konusunda karşılıklı bilgi sahibi olmak için hem yönetici şirket olarak ATAP A.Ş. hem de bölgemizde faaliyetteki şirketler ile görüşmektir. Görüşmelerin seyrine göre Softtech’in 2019 yılı içerisinde Eskişehir’de bir “Uzmanlık Merkezi” kurma hedefi vardır.

Detaylı Bilgi için: https://softtech.com.tr/