Personel Bildirim Formu Uygulama Değişikliği hk.Değerli Girişimcilerimiz, 

Personel muafiyetlerinden faydalanmak üzere her ay hazırlanıp tarafımıza sunulan Aylık Personel Bildirim Formunun ATAP Portal Üzerinden çıktı alınması sürecinde bir takım uygulama değişikliklerine gidilmiştir.  (menülerin kullanımında herhangi bir değişiklik yoktur)

Sistem üzerinden personel bildirim formu alabilmeniz için;

1. Firmanın aktif (Yönetici Şirket tarafından onaylanmış ) projesinin olması 

2. Projenin altında kimlerin çalıştığı (personel atamasının yapılmış olması) belirlenmiş olmalıdır. 

3. Proje ana ekranında STB (BTSB KODU) Kodu tanımlanmış olmalıdır. ( Bu alana bilgi girişi girişimci firmalara kapatılmıştır. Eğer kodu daha önce girmediyseniz yapılan güncelleme ile bilgi girişi yapamayacaksınız lütfen Seda Hanım ile iletişime geçiniz) 

Yukarıdaki şartları sağlayan girişimcilerimizin Personel Bildirim formları Yönetici şirket kontrolüne girecek, 3 aşamalı değerlendirmeden sonra onaylanacak ya da reddedilecektir. Formunuz Ret aldığında Yönetici şirket ile mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Aylık Personel Bildirim formları onay ile görüntülendiği için personellerin aylık giriş çıkışlarını takip edebilmeniz adına "Aylık Giriş Çıkış Listesi" eklenmiştir. Ayrıca zaten aktif olan günlük puantaj kontrol menüsünden de takip edebilirsiniz.

Personel bildirim formlarının Son teslim süresi yine ilgili ayın 15'i (hafta sonuna denk gelmesi durumunda takip eden ilk iş günü) dir. 

Yönetici Şirket Onayı için maille, telefonla ya da mesajla talepte bulunmamanızı önemle rica ederiz,  formlar incelendikçe onaylanacaktır. 

ATAP A.Ş.