SON HATIRLATMA--ÖNEMLİ - UYARI !Değerli Girişimcilerimiz;

Aşağıdaki Maile istinaden geri dönüş yapan firmalarımıza  teşekkür ederiz. Fakat hala kontrolünü sağlamayan çok sayıda firmamız bulunmaktadır. Faturalarda herhangi bir eksiklik veya hata ile karşılamamanız için bu maille bildirilen gerekli güncellemeleri ve kontrolleri yapmanızı ve geri bildirimde bulunmanızı rica ederiz.  

Tüm bu işlemleri en geç (yarın) 01/08/2018 Çarşamba günü saat 12:00'a kadar tamamlamanızı önemle rica eder, iyi çalışmalar dileriz. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Değerli Girişimcilerimiz;

Bildiğiniz üzere sizlerle olan pek çok işlemimizi ATAP PORTAL'a sunmuş olduğunuz bilgiler üzerinden sürdürmekteyiz. 

1  AĞUSTOS 2018 tarihi itibarile kira ve ortak giderlere katılım payı faturalarınız için de tüm  bilgileriniz ATAP portal üzerinden alınacaktır.  

Tüm firmalarımızın bilgilerini kontrol ettiğimizde bazı firmalarımızın firma ana ekranında vergi dairesi vergi numarası, ETGB giriş tarihi gibi eksiklerin hala giderilmediği, Proje bilgilerinizde de tarihleri güncel olmayan, arge destek kısmının boş bırakıldığı tebit edilmiştir.

Portaldaki bilgilerinizin güncel olmaması hatalı fatura ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu kapsamda tüm firmalarımızın portal üzerindeki bilgilerini kontrol etmelerini, eksiklerini  (yarın) 01/08/2018 Çarşamba günü saat 12:00'a kadar tamamlamalarını rica ederiz. 

Tüm Firmalarımızın bilgilerini kontrol etmesini, bilgileri güncel olanların 

ÖRNEK: "tüm bilgilerimiz günceldir" 

güncelleme yapan firmalar hangi alanlarda güncelleme yaptıysa 

ÖRNEK: ..... A.Ş. olarak vergi numaramızı güncelledik."  olarak atap@atap.com.tr adresine bilgilendirme maili atmalarını rica ederiz. 

NOT: 

Bir kaç firmamızla yaptığımız görüşmeye istinaden hatırlatma yapmak mailde tekrar bildirme gereği hissettik, Firma ana ekranınızdaki tüm bilgileri girmeniz gerekmektedir. Resmi adres kutucuğu mutlaka doldurulmalıdır! Proje, personel vs..tüm menülerin altındaki bilgilerin kontrolünü yapmanızı tüm eksikleri tamamlamanızı rica ederiz. 

---------------------------------------------------------------------


Seda Gürcüoğlu Eriş

ATAP A.Ş.