Tech-Up 2018 Eskişehir Açılış ToplantısıSayın Girişimcilerimiz,

TechUP - Teknoloji Odaklı Hızlandırıcı Programı; Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı ve ARİNKOM TTO tarafından yürütülen ve Eskişehir’de faaliyet gösteren firmalara yönelik eğitim, mentorluk ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bir hızlandırıcı programdır.

Programda amaç, Eskişehir’de faaliyet gösterdiği alanda yenilikçi ve teknolojik bir ürünü/hizmeti olan; fakat söz konusu atılımı finansal kısıtlar veya tecrübe eksikliği gibi sebeplerle gerçekleştiremeyen 8 firmanın büyüme hedeflerinin mentorlar gözetiminde desteklenmesi ve teknolojilerinin yatırım yapılabilir hale getirilmesidir.

Programın hedeflediği girişimciler geliştirdikleri teknoloji ile programa başvuru yapacaktır. Seçilen girişimciler, 4 ay sürecek eğitim, mentorluk ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan hızlandırıcı programa alınacak ve program sonunda İstanbul’da düzenlenecek olan Demo Day (Yatırımcı-Girişimci Buluşması) ile yatırımcıların karşısına çıkacaktır.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan programın açılış toplantısı 3  Mayıs 2018, Perşembe günü saat: 10.30’da Anadolu Üniversitesi Yunus Emre  Kampüsü Öğrenci Merkezi Salon 2016’da gerçekleştirilecektir. 

Programla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Açılış Toplantısı’na kayıt için lütfen tıklayınız.