Teknofest 2022 Tanıtım ToplantısıDeğerli girişimcilerimiz,

T.CSanayi ve Teknoloji Bakanlığından Teknofest ile ilgili gelen eposta ve toplantı linki aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.


T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı yürütücülüğünde, milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle düzenlenen dünyanın en büyük en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali Teknofest, bu yıl Samsun’da gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 5.sini düzenlediğimiz festivalde birbirinden farklı kategorilerde düzenlenen teknoloji yarışmalarına başvurular devam etmekte olup festival ve yarışmalar hakkında detaylı bilgilendirmeler için TGB yönetimindeki siz değerli yöneticilerimizle ve TGB’lerde yer alan tüm değerli firma yöneticilerimizle bir araya gelmek istiyoruz.

Bu kapsamda 1 Mart Salı günü saat 16:30’da düzenleyeceğimiz Milli Teknoloji Genel Müdürümüz Sayın Zekeriya Coştu’nun da katılım sağlayacağı toplantıya tüm TGB yöneticilerimizi ve TGB’lerde yer alan firmalarımızı davet ediyoruz. Toplantı linki aşağıda paylaşılmış olup toplantı bilgilerinin tüm firmalarla paylaşılması ve geniş katılım sağlanması konusunda desteklerinizi bekliyoruz.

Sanayi Bk. is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Teknofest 2022 Tanıtım Toplantısı

Time: Mar 1, 2022 04:30 PM Istanbul

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/97553035414?pwd=UEMveHdDdTdXTnlrQUFGZjFESzcxdz09

Meeting ID: 975 5303 5414

Passcode: 334575Saygılarımızla,


ATAP A.Ş.