Teknoloji Lisanları ve Fikri Mülkiyet Odaklı Ortak Girişimler EtkinliğiSayın Girişimcilerimiz,

06.04.2018 tarihinde Av. Şafak Herdem tarafından verilecek Teknoloji  Lisanları ve Fikri Mülkiyet Odaklı Ortak Girişimler konulu etkinlik, 10:30-12:30 saatleri arasında ANAÇ Ön Kuluçka Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Av. Şafak Herdem'e ait biyografiyi aşağıdaki gibidir.

Katılım durumunuzu bildirmek ve/veya etkinliğe ilişkin ayrıntılı bilgi almak için ARİNKOM TTO Üniversite-Sektör İş Birliği Koordinatörü Gülçin Avul ile ileitşime geçebilirsiniz: gulcinavul@anadolu.edu.tr

Etkinliğe katılımınız bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Şafak  Herdem BİO

 SVF Global baş hukuk müşaviri Av.Şafak Herdem, mesleki kariyerine Kanada menşeili altın madeni şirketi olan Eldorado Gold Corporation’da başlamıştır. Şafak Herdem çalışmalarına özellikle savunma sanayi, enerji ve proje finansmanı ve siber güvenlik alanında yürütmektedir. Halihazırda Amerikan Uluslararası Ticaret Tahkim Mahkemesi’nde kayıtlı hakemlik görevini de yürüten Herdem ülkemizde savunma sanayi alanındaki ilk hukuk kitabının da yazarı olmakla , savunma sanayiinde ülkeler arası sanayi işbirliği projelerinde ihtisaslaşan ABD merkezli Global Offset and Counter Trade Association hukuk komitesi kuruculuğu, Avrupa Melek Yatırımcılar ağı hukuk komitesi kuruculuğu, Uluslararası Barolar Birliği Yenilenebilir Enerji Komitesi Özel Projeler Sorumlusu görevlerinde bulunmuş/bulunmaktadır. OECD, Drexel Üniversitesi, Beyrut Amerikan Üniversitesi, Amerikan-Türk Konseyi gibi çeşitli kurum ve kurulular tarafından organize edilen toplantılarda farklı konularda konuşmalar yapan Herdem’in Thomson Reuters gibi uluslar arası yayın platformlarında birçok makalesi yayınlanmıştır.