Ticaret Bakanlığı DigiKamp Dijital Dönüşüm YarışmasıDeğerli Girişimcimiz,

DİGİKAMP Digital Dönüşüm yarışmasının tarihinin uzatılmasına ilişkin Bakanlıktan gelen  resmi yazı aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Saygılarımızla,

ATAP A.Ş


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Merhaba,

Umarımız küresel çapta geçirmekte olduğumuz bu benzersiz dönemde sağlığınız yerindedir.

Sizin için büyük fırsatlar yaratabilecek DigiKamp Dijital Dönüşüm Yarışmamıza başvurabilmeniz için son  başvuru tarihini 15 Mart olarak güncelledik.

Bu yarışma ile sizin gibi girişimcilerimizin fikirlerini kullanarak Ticaret Bakanlığı olarak firmalarımıza verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmayı ve ticareti geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Yarışmamız, üniversite mezunu bireylere, girişimcilere, start-up lara ve tüm şirketlerin başvurularına açıktır.

Yarışmamızın konu yelpazesi çok geniş. Bakanlığımızın faaliyet alanına giren dış ticaret, iç ticaret, ürün güvenliği, tüketicinin korunması gibi başlıklarda Bakanlığımızın proje haline getirebileceği tüm fikirlere açığız.

Tek şartımız bu fikrin ile başka bir yarışmadan ödül kazanmamış olman. Mevcut ürünlerin ile de yarışmaya katılabilirsin.

İnternet sitemizde açıkladığımız maddi ödüller ve kurumsal geliştirme fırsatları ile sadece fikrinizi ödüllendiriyoruz. Yarışmanın en büyük ödülünün fikrinizin seçilmesi durumunda Bakanlığımızın dijitalleşme ajandasına yeni bir proje ile (ve sizden ayrı bir proje bedeli teklifi alınarak) katılmanız olduğunu düşünüyoruz.

Başvuru koşulları, yarışma süreci, jüri üyelerimiz ve merak ettiğiniz birçok bilgiye www.digikamp.gov.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Haydi fikirlerinizi birlikte gerçeğe dönüştürelim.

T.C. Ticaret Bakanlığı