TÜYAP ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ FUARI Hakk.SAYIN YETKİLİ

                                                             

 

Tüyap Eskişehir olarak, bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz ‘’ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ 2020  Fuarı’nın çalışmalarına başlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü işbirliği ve KOSGEB desteği ile hazırlanan bahsi geçen ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ 19-22 Mart 2020 tarihlerinde Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar  Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

     

Tüyap Eskişehir Endüstri Fuarı,Ana Firmalarla Arge üreten firmaları, alt yüklenicileri, yan sanayi firmalarını,işletme teknolojileri,robot teknolojileri,Arge-Teknoloji yoğun firmaları ve yurt dışından gelen alım heyetlerini aynı organizasyonda buluşturacaktır.

          

Makine, Havacılık, Otomotiv, Beyaz Eşya, Cam Sanayi, İnovasyon, Yazılım ve Endüstriye dair birçok sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ilgililere tek bir çatı altında sunmayı hedefleyen ve konusunda bölgenin en etkili buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda 9.793 m2 kapalı, 1.625 m2 açık teşhir alanı olmak üzere toplam 11.418 m2’lik alanda düzenlenecektir.

Eskişehir  Endüstri Fuarı’nda;

*On Binlerce Profesyonel ziyaretçi

*Tüm Hedef Şehirlerden profesyonel iş bağlantıları

*Üniversitelerin Havacılık ve Mühendislik Bölümleri ile birlikte konferans ve etkinlikler

*Endüstrinin geleceği, Arge ve İnovasyon konulu konferanslar

*Teknoparkların katılımı ile geleceğin endüstrisi, kodlama ve yazılım konferansları

*ETO, ESO ve OSB işbirliği içinde Yurt Dışından Hedef Ülkelerden alım heyetleri davetleri planlanmaktadır.

Bu kapsamda;

Fuar, Ülke genelindeki sektör profesyonellerine hitap eden, bölgenin pazarlama ve satış hedeflerinde çıtayı yükseltecek ve bu hedefleri gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. Eskişehir Endüstri Fuarı’nda, sektörün önemli aktörlerinden olan firmanızı katılımcı olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

TÜYAP  ESKİŞEHİR

 

Ali İhsan KÜÇÜK

Proje Satış Yöneticisi

Tel : 0 222 700 00 82

Faks: 0 222 700 00 85

Cep : 0 530 387 35 16

Hoşnudiye Mh. 732. Sk. Pakun Başak Residence

No:14/4 Tepebaşı Eskişehir-Türkiye

Mail: tuyapeskisehir@tuyap.com.tr

aliihsankucuk@tuyap.com.tr