UZMAN DESTEĞİ- BİLTEK PORTAL HK.Değerli Girişimcilerimiz;

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Portalında (BİLTEK PORTAL) veri girişlerinizi kontrol etmek ve destek sağlamak amacıyla personelimiz Kamil Can ÇAKIR 13 Şubat Salı günü Osmangazi ve Anadolu Teknoparkı ziyaret edecektir. 

Ziyaret saatleri:

Sabah 09:00-12:30 arası ANADOLU Teknopark

Öğleden sonra 13:30-18:00 arası ESOGÜ Teknopark.

Belirtilen bu saatlerde destek alabilmek için Kamil Can Bey ile irtibata geçmenizi rica ederim. (Tel: 0536 850 24 29)


****************************************************

Değerli Girişimcilerimiz;

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Performans Endeksi 2017 sonuçlarının açıklanacağı ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri'nde gerçekleştirilen Ar-Ge projeleri sonucunda ortaya çıkan yeni teknoloji ve ürünler Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca  kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Portalında (BİLTEK PORTAL) firma sayfanızda yer alan ana başlıkların her birini eksiksiz doldurulması gerekmektedir. 

Veri girişleri ve aktarım için sistem 29 Ocak 2018 Pazartesi gününden  15 Şubat 2018 Perşembe gününe kadar açık tutulacak olup, veri girişlerinde  gerekli hassasiyetin gösterilmesini  rica ederiz. 

Bu tarih itibari  ile verilerini girmeyen yada eksikbilgi girişi yapan firmaların 2018 yılı  boyunca personel bilgi formalarıdahil diğer evrakları onaylanmayacaktır/imzalanmayacaktır.  

Faaliyetine 2018 yılında başlayan firmalarımız veri girişiyapmayacaktır….

Bilgilerinize sunar gereğini rica ederiz.

(Veri girişlerinde yardımcı olması adına ekli dosyada detaylı bilgiler hazırlanmıştır. ) 


Seda GÜRCÜOĞLU ERİŞ 

ATAP A.Ş. 

Kurumsal İletişim Uzmanı