Yazılım & Veri Tabanı Uzmanları Projesi Hk.




Değerli Girişimcilerimiz; 

Smart CV'den gelen maili bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. 

-----------------------------------------------------------------------------------

Merhabalar,

ATAP bünyenizdeki firmaları ilgilendirecek önemli bir istihdam projesi ile ilgili bilgi paylaşmak isteriz.

Firmalara teknoloji departmanlarında oluşabilecek personel ihtiyaçlarına yönelik proje detaylarını iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Çalışma Bakanlığı ile ortaklaşa yürütmüş olduğumuz “Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesi” kapsamında, Yazılım & Veritabanı Uzmanı olarak, tamamı sayısal tabanlı lisans mezunu 250 öğrencimiz eğitimlerini başarıyla tamamlamak üzeredir. 6 ay boyunca toplam 800 saat MCPD eğitimlerini alan öğrencilerimiz, uluslararası sınavlarını geçmiş, ekstra kişisel gelişim eğitimleriyle desteklenmiş ve böylelikle sahada çalışmaya hazır hale gelmişlerdir.

C# - Asp.Net – MVC - .net Core – MSSQL DBA gibi eğitimleri tamamlamakla birlikte her birinin bir çok projesi bulunmaktadır.

Bu ay içerisinde mezun olacak öğrencilerimizin Cv'lerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mülakatlarınızı kurumumuzda veya kendi ofisinizde yapabilirsiniz. Seçtiğiniz adayların isim listesini ve mülakat takvimini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Bu projeden dolayı hiçbir ücret  talebimiz olmayacaktır. Ek olarak mezun öğrencilerimizi istihdam etmeniz  halinde, devlet tarafından SGK ödeme süreçlerinizde teşvik uygulamasından  yararlandırılacaksınız.

İş birliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dilerim.

Saygılarımla.

 

 

http://smartprobilisim.com/cv-listele

Nihan Gökçelik

0530 469 01 19

www.smartpro.com.tr